למה בחרתי לעסוק בייעוץ ואימון אישי?

 

במשך שנים, חייתי עם פער מקצועי מתסכל. חוויתי הצלחות מקצועיות, קיבלתי פידבקים מצוינים מבחוץ, אבל הרגשתי תסכול וחוסר שקט פנימי, לא הייתי במקום שמדויק לי. היום, בראייה לאחור אני יודע לנתח שהסיבה לתסכול הייתה שההצלחות, מבחינתי, פשוט "קרו". לא ידעתי לזהות ולהגדיר לעצמי, מה יש בי שמסוגל לייצר אותן, ולא האמנתי שאני יכול 'לעשות מזה כסף' באופן שיטתי.

 

כתוצאה מכך התפזרתי במשך תקופה ארוכה לכל הכיוונים, חיפשתי תמיד את הדבר הנוצץ הבא, בין אם פעילויות עסקיות מגוונות, לימודים, שותפויות או עבודות 'לפרנסה'. האמנתי שאמצא את הביטחון האישי והמקצועי בחוץ, מעוד עשיה חדשה, התנסות או התחברות לאיזה מאסטר, ולא הבנתי שמה שיכול היה לתת לי את תחושת החיבור והוודאות נמצא בי עצמי – בהכרה במסוגלות שלי לעשות, לפרוץ ולהרוויח. העבודה עם יוסי דרך מודל המיקוד, עזרה לי לאבחן את הכשרון שלי ובעיקר לנסח בבהירות את הערך שיש לי לתת ובעבור מי הוא הכי נדרש. ככל שהתקדמתי בתהליך, תחושת הבטחון שלי התחזקה וכתוצאה מזה מצאתי  עצמי מגדיל פעילויות חשיפה, עובד עם יותר לקוחות ומידת ההשפעה שלי על לקוחותי הלכה וגדלה.  את המתנה הזאת חשוב לי להביא היום לעצמאיים ובמיוחד לאלו שיש להם עסק קטן שהכל תלוי על הכתפיים שלהם..

 

בחיי האישיים אני אב לארבעה, עוסק בפעילות התנדבותית כחלק משגרת חיי ומזה עשר שנים, אני לומד, מלמד, ומתרגל בודהיזם טיבטי ואף הייתי בין מקימי 'המרכז הישראלי לניהול קארמי' המעביר סדנאות למנהלים ובעלי עסקים על פי עקרונות הבודהיזם. כאב לארבעה ילדים, אמרתי כן ליוזמה להקים עמותה בשם 'אלף מעשים טובים', שעסקה בתוכניות חינוכיות להורים וילדים.

 

במקום שבו אני יכול להשפיע ולעשות טוב לאנשים – אני בפנים. זו המוטיבציה שלי כאדם. לכן, אני נרגש ביחד עם לקוחותיי כאשר, בהדרגה, הם מקלפים מעליהם שכבות של בלבול וחוסר מודעות ונוגעים בדבר האמיתי: כיצד לבנות עסק מסביב לכשרון הייחודי שלהם.

 

עד כמה אתם בטוחים ביכולתכם ליצור עסק מצליח?

 

לאחר שליוויתי עלי עסקים ועצמאים רבים במשך שנות עבודתי, אני יכול להעיד שאם קיים גורם שהוא קריטי להצלחת העסק, זהו מידת הביטחון שיש לכם במסוגלות המקצועית לתת ערך רב ללקוח; ביטחון שמעוגן בזיהוי וניסוח ברור של היכולות והכישרון בתחום עיסוקכם.

 

שמי דודו גולן, מאמן בכיר, יועץ ארגוני, מרצה ומנחה קבוצות, בעל תואר MBA וכן תואר .B.Sc, בהנדסת תעשייה וניהול(אוניברסיטת תל אביב).

 

את המסע המקצועי שלי התחלתי כיועץ בחברת מהנדסי תעשיה ובניהול, שם התמקצעתי בניתוח וייעול תהליכים, בחשיבה שיטתית לפתרון בעיות עסקיות וארגוניות, אפיון מוצרים ושרותים ובניית יסודות לניהול איכותי.

 

מתוך הבנה שהתגבשה בי עוד בתחילת הקריירה שמקומי הטבעי הוא בעבודה אישית עם אנשים, המשכתי את דרכי המקצועית כיועץ ארגוני. עבדתי בארגונים גדולים ובין לאומיים – בנק פועלים, דיסקונט, שטראוס עלית, קולגייט, משרד החינוך, מכון וייצמן, אוניברסיטת בן גוריון, חדשות ערוץ 2, סלקום, חברות הי טק, צה"ל ועוד; התוויתי דרך ליישום מטרות הארגון, פיתחתי והנחיתי סדנאות ניהול, שיווק ומכירות, ליוויתי עסקים בהקמה ועבדתי מול בכירים לפיתוח מיומנויות ניהול, תקשורת והעצמת עובדים.

מתוך תהליכי הליווי האישיים שהובלתי בארגונים, התעורר הצורך להרחיב את ארגז הכלים המקצועי; כך השלמתי לימודי אימון באחד מבתי הספר הנחשבים ביותר, אימושיין.

 

 

לאחר פטירתה של אשתי היקרה נועה והצורך להתארגן מחדש על החיים וגידול 4 ילדי המתוקים, בחרתי להתמחות בקידום עסקי של עסקים קטנים. הצטרפתי לצוות של יוסי בכור, מנטור עסקי מוביל וחבר ותיק, שפיתח מודל אפקטיבי לקידום עסקים בשם "מיקוד עסקי – הקוד להתקדמות".

 

בשנים האחרונות התמחיתי בתחום המרתק של מיקוד עסקים, ובאמצעות מודל המיקוד הייחודי עזרתי לבעלי עסקים ממגוון תחומי פעילות – עורכי דין, מעצבות פנים, יוצרים ואומנים, מוזיקאים, מומחי הדרכה, מנהלים בכירים ועוד – לגבש כיוון מקצועי, לקדם את העסק, למשוך לקוחות ולבנות תשתית עסקית איתנה. והחלק החשוב – ליצור עסק שמדויק להם ושהם שמחים ונלהבים לקדם אותו.

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שם​

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

דודו גולן 

054-7746406

golandn@gmail.com

כתובת: עזר ויצמן 6, הוד השרון

טלפון​

שדה חובה

מייל​

שדה חובה

הודעה​

שדה חובה

האם העסק שלך כיום הוא בדיוק העסק שהיית רוצה שיהיה לך?  קבל את התשובה בפגישת אבחון​

מיקוד עסקי

054-7746406