אם בשיטה המסורתית מזהים תחילה את הפוטנציאל הטמון בשוק, את היכולות שיש לפתח בבעל העסק על מנת להתאים לשוק ואת המחסומים האישיים שיש 'לעקוף', במודל ' מיקוד עסקי' אנחנו שמים את כל אלה בצד.

 

לא נתחיל לטפס על ההר לפני שנדע שזהו ההר שבעל העסק אמור לטפס עליו.

 

מהו, אם כן, ההר 'הנכון' הכיוון הנכון לקדם את העסק?

זהו המרחב העיסקי שבו בעל העסק יכול להביא לידי ביטוי מקסימאלי את כישרונותיו, יכולותו הגבוהה ביותר, תשוקותיו המקצועיות ואת הרצון לעשייה משמעותית. אלו שמגדירים את הפוטנציאל האמיתי לעוף רחוק....

 

מודל 'מיקוד עסקי', עובד, אם כך, הפוך מהמקובל בתחום הייעוץ העסקי: תחילה מזוהה הפוטנציאל שטמון בבעל העסק, ואותו מתרגמים לערך עסקי. הערך הזה יכול לבוא לידי ביטוי במוצר או שרות. בשלב הבא, שהינו קריטי, מזהים מיהו קהל המטרה שהכי זקוק לערך שמביא בעל העסק.  זוהי התשתית לעסק מצליח, על פיה מוגדרת תכנית הפעולה העסקית, הכל מתחיל בחיבור שבין הערך העליון לקהל היעד. העקרון המרכזי הוא - העסק מותאם לאדם, ולא דרך מאמץ של האדם להתאים עצמו לסביבה העסקית שהתגלגל אליה. 

 

פה חשוב להבין, שיכולת השיא נמצאת איתנו למעשה כל הזמן אלא שלרוב היא נעלמת מעינינו.. ה'פלא' הזה מתגלה בכל תהליך ותהליך עם עשרות עצמאיים ממגוון תחומי עיסוק. לא מספיק להיות מעצבת פנים בעלת יכולת-על לראות חללים בראיית תלת מימד, עורך דין שבית המשפט הוא המגרש הטבעי עבורו, אמן שרואה מול עיניו את התוצאה המוגמרת עוד לפני שנגע בחומר, או מטפל בעל 'קרני רנטגן' מולדות..  

 

כדי לממש ולתרגם את יכולת השיא לתוצאות יוצאות דופן,  צריך לזהות ולדייק אותה, לנסח אותה ולבנות סביבה את כל תשתיות העסק. זוהי ליבת תהליך המיקוד. התוצאה: מה שהיה אינטואיטיבי, הופך למנגנון שאפשר לסמוך עליו – יכולת-על ממשית שאפשר לשווק אותה, להציג ללקוחות, ו.. להמיר לתוצאות מוחשיות: סיפוק פנימי, עניין ורווחים כלכליים.

 

תהליך הליווי מבוסס על מפגשים אישיים ושיחות עומק, במהלכם נחשפות תובנות המייצרות נקודות מפנה – בדרך החשיבה, בתפיסה העצמית ובעיקר בתחושת הביטחון המקצועי. הניסיון מראה שכל הבעיות המשמעותיות בעסק – שיווק לא אפקטיבי, חוסר יכולת לקבל החלטות, קושי לקבל תמורה כספית ראויה, התנהלות מרצה מול לקוחות – נפתרות מהרגע בו נוצרת התאמה מדויקת בין העסק לאדם. יותר מזה, המיקוד העסקי הוא שמאפשר לאדם לנוע קדימה עם 'אש בעיניים' – לפעול, ליזום ולהגיע להישגים מרשימים.

 

 

אני מזמין גם אותך לתהליך ליווי אישי שיפקח לך את העיניים וייקח את העסק שלך למחוזות חדשים.

לתיאום מפגש הכרות, צור קשר

מודל "מיקוד עסקי- להפוך כשרון לעסק"

 

מה מייחד את מודל 'מיקוד עסקי' מאסטרטגיות עסקיות אחרות?​​

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שם​

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

דודו גולן 

054-7746406

golandn@gmail.com

כתובת: עזר ויצמן 6, הוד השרון

טלפון​

שדה חובה

מייל​

שדה חובה

הודעה​

שדה חובה

האם העסק שלך כיום הוא בדיוק העסק שהיית רוצה שיהיה לך?  קבל את התשובה בפגישת אבחון​

מיקוד עסקי

054-7746406